Co warto zobaczyć w Europie?
Być może przyroda naszego kontynentu może wydawać się dla bardzo wielu lekko nudna, przynajmniej jeśli porównać Europę z Azją, to jednakże nie można na pewno powiedzieć, iż nasze miasta są gorsze od tych miast, które są umiejscowione na innych kontynentach. Chociaż i z tą przyrodą to nie jest tak, że przykładowo nasze góry są brzydsze – są różne gusta. Warto jednak pomyśleć w takim razie co tak naprawdę warto zobaczyć. Powinniśmy się przede wszystkim skupić na miastach. Na początek naturalnie nasz kraj… Fantastycznym miejscem do zwiedzenia jest Kraków, Poznań, lecz także chociażby Kazimierz Dolny.
Warto pojechać w Tatry i morze. Generalnie w naszym kraju raczej nie brakuje fajnych miejsc. Dla zwolenników wyjazdów zagranicznych można polecić wycieczki last minute do Pragi. Należy otwarcie napisać, iż Praga jest ładnym miastem – wartym przynajmniej 3 dni intensywnego zwiedzenia. Warto jednakże postarać się pozostać w stolicy Czech dłużej, aby móc chłonąć atmosferę tego miasta. Jeśli pod uwagę wziąć trochę krótsze wycieczki, ciekawym miejscem może być Czeski Krumlov. Zapewne niewielu Polaków zna to miasteczko – bez dwóch zdań jedno z najbardziej klimatycznych miast w Europie.
Na większą uwagę zasługują także miasta położone w Niemczech. Czyli chociażby Berlin – zlokalizowany niedaleko polskiej granicy. Berlin to teraz spora metropolia, w końcu to stolica RFN. Jednak w porównaniu do np. Frankfurtu, Berlin nie wygląda wcale na bogate miasto – przynajmniej jeżeli wziąć pod uwagę niemieckie realia. Fantastycznym miejscem na organizację wycieczki jest również Amsterdam – w szczególności stolica Holandii powinna spodobać się młodym imprezowiczom. Tego typu miast oraz miasteczek można wymienić jeszcze wiele. To doskonały dowód na to, że nie ma dużo bardziej zróżnicowanego kontynentu, niż Europa. To pewne.

Comments are closed.